North Dakota

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur North Dakota

Kuzey Dakota Satılık Emlak

Devlet, doğusundan Minnesota ile kuzeyi çevrelemekte, Kuzey Kızıl Nehir'in seyri ile bölünmektedir; güneyde Güney Dakota; batıda Montana, kuzeyde ise Saskatchewan ve Manitoba'nın Kanada eyaletleri bulunur.

Kuzey Dakota, 19. en büyük eyalettir ve çoğunlukla büyük düzlüklerde kaplı bir araziye sahiptir. Böyle büyük bir devlet Kuzey Dakota'da satılık birçok özellik olmalı ve emlak piyasası zengin olmalı. Ancak, bu kadar çok yabani yaşamla, çoğunun kırsal alanda veya metropol alanlarda olmasını bekleyebilirsiniz.

2017 yılında Kuzey Dakota emlak piyasası rekor seviyelerde başladı ve bu da bir sonraki yıl için iyi beklentiler sunuyor.

Herhangi bir eyalette emlak piyasasını anlamak için, hangi trendlerin etkilendiğine daha yakından bakmak faydalı olacaktır, böylece bir sonraki aşamada neler olacağını belirleyebilirsiniz.

Kuzey Dakota 2018'deki emlak piyasasını etkileyen faktörler, her şeyden önce işsizlik oranının, insanların Kuzey Dakota'da satılık emlak satın almayı göze alıp almayacaklarını belirlemesidir. Kuzey Dakota'nın mevcut işsizlik oranı, ulusal ortalamanın altında olan ve emlak piyasasını olumlu yönde etkileyen bir unsur olan% 3,4'tür.

Kuzey Dakota'da yaşamak için en iyi yerler arasında, diğerlerinden öne çıkan üç şehir vardır: Fargo, Grand Forks ve Bismarck

Fargo, hem film hem de eyaletteki bu en büyük şehir için bir televizyon dizisi için popüler. Fargo'da Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi var ve bu nedenle Fargo'daki Kuzey Dakota emlak piyasası öğrenci konaklama imkânı sunuyor, aynı zamanda satın almayı bekleyen sayısız ev de sunuyor. Fargo konut fiyatları önceki yıla göre biraz düştü ve 2018 yılı sonuna kadar bazı puanlarla artması bekleniyor.

Grand Forks, yaşamak için başka mükemmel bir yer sunuyor. Yaklaşık 52.838 kişilik nüfusuyla eyaletteki en büyük 3. şehir. Kuzey Dakota Üniversitesi'nin bulunduğu Grand Forks olarak aileler ve üniversite öğrencileri için mükemmel bir yer. Bölgedeki bir Hava Kuvvetleri Üssü ile ordu bu alandaki en büyük emek pazarlarından biridir. Geçtiğimiz yıl Grand Forks'ta emlak piyasasında herhangi bir değişiklik olmadı ve önümüzdeki yıl için büyük bir değişiklik beklemiyoruz.

Bismarck eyalet başkentidir. Eyaletteki en büyük 2. şehir olarak, burada yaşamayı tercih eden ve Kuzey Dakota'da satılık emlak isteyen insanlar için çok şey sunuyor. Bismarck'taki evlerin ortalama değeri 2017 yılının başından bu yana% 0,6 oranında düşmüştür. Bu sektörde haciz oranları düşüktür ve bu şekilde kalacaktır.

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB